Zarząd Regionu

Zarząd Regionu

Członkowie ZR w kadencji 2014-2018

Członkowie ZR w kadencji 2014-2018

Okręg Rzeszów
Roman Jakim – przewodniczący Regionu Rzeszowskiego „S”
Bąk Robert – „S” Pracowników Telekomunikacji
Binduga Adam – „S” Cefarm SA
Ciasnocha Józef – „S” Port Lotniczy Rzeszów Jasionka
Czech Marek – „S” Zapel Boguchwała
Buda Bogusława – „S” Oświata i Wychowanie Rzeszów
Filipczyk Andrzej – „S” Elektromontaż SA
Głodowska Joanna – „S” WSK PZL-Rzeszów SA
Irzyk Marian – „S” Emerytów i Rencistów Rzeszów
Jeziorska Barbara – „S” PKP Polskie Linie Kolejowe SA Zakład w Rzeszowie
Karaban Andrzej – „S” MPK w Rzeszowie
Knapik Czesław – „S” WSK PZL-Rzeszów SA
Lassota Marian – „S” WSK PZL-Rzeszów SA
Opoń Zbigniew – „S” PKS Rzeszów SA
Perdeus Tadeusz – „S” ICN Polfa
Plęs Bogusław – „S” Kruszgeo SA w Rzeszowie
Smęt Barbara – „S” ZOZ Nr 1 w Rzeszowie
Solarz Danuta – „S” PGE Dystrybucja Rzeszów Sp. z o.o.
Staniszewski Andrzej – „S” ZUZ Oddział w Rzeszowie
Stec-Świderska Bogumiła – „S” Gimnazjum im. Jana Pawła II w Iwierzycach
Szpunar Paweł – „S” Zelmer SA
Szubert Damian –  „S” Wojewódzki Zespół Specjalistyczny w Rzeszowie
Wrzos Agnieszka – „S” PSS Społem Rzeszów
Zacios Anna – „S” Miejski Zarząd Żłobków w Rzeszowie

Okręg Mielec
Grzesik Józef – „S” PZL Mielec Sp. z o.o.
Kokoszka Marian – „S” PZL Mielec Sp. z o.o.
Kołacz Bogusław – „S” Szpital Powiatowy w Mielcu

Okręg Leżajsk i Nowa Sarzyna  
Liber Mieczysław – „S” Fabryka Maszyn w Leżajsku
Majcherczyk Zenon – „S” Hortino Sp. z o.o. w Leżajsku
Hojło Marek – „S” ZCh Organika Sarzyna SA

Okręg Łańcut
Uberman Marek – „S” Koelner Łańcut Sp. z o.o.

Okręg Ropczyce
Czochara Andrzej – „S” Zakłady Magnezytowe w Ropczycach
Kaczkowski Bogusław – „S” ZOZ w Ropczycach

Okręg Sędziszów Młp.
Stynczyłów Adam – „S” Wytwórnia Filtrów „PZL-Sędziszów” SA

Okręg Kolbuszowa

Skowroński Jan – „S” Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kolbuszowej

Okręg Strzyżów
Dziadek Anna – „S” Oświata i Wychowanie Strzyżów

Pliki do pobrania: