POMAGANIE MAMY WE KRWI

ODDAJĄC WŁASNĄ KREW, DOBROWOLNIE I BEZINTERESOWNIE,
TO JEST GEST O WYSOKIEJ WARTOŚCI MORALNEJ I OBYWATELSKIEJ.
TO DAR ŻYCIA – św. Jan Paweł II

14 lutego z inicjatywy Działu Rozwoju  Regionu Rzeszowskiego NSZZ „Solidarność” zorganizowana została akcja POMAGANIE MAMY WE KRWI. W wydarzeniu udział wzięli związkowcy oraz sympatycy, którzy bardzo licznie w tym dniu przyszli do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie oraz oddziałów terenowych w Mielcu i Leżajsku.

Kierownik Regionalny ds. Rozwoju Joanna Turoń tak podsumowała akcję:

Jestem szczęśliwa i bardzo dumna, że jest tyle osób, które pomagają codziennie! Oddaję krew regularnie, ale jeszcze nigdy w RCKiK nie widziałam tylu osób! To ogromny sukces ponieważ tylko 14 lutego w naszym regionie, aż 225 osób podzieliło się swoją krwią.
W imieniu potrzebujących bardzo dziękuję Krwiodawcom. Jak widać po zaangażowaniu, inicjatywa jest bardzo potrzebna, dlatego będę kontynuować akcję POMAGANIE MAMY WE KRWI systematycznie.

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami związkowymi? Polub stronę Działu Rozwoju na Facebooku – Facebook Dział Rozwoju